L3 Narda-MITEQ AMFW-5S-10001500-250
Part No.:
AMFW-5S-10001500-250
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAMFW-5S-10001500-250.pdf
Description:
IC RF AMP SATCOM 10GHZ-15GHZ MOD
Comments
AMFW-5S-10001500-250 Specifications
Frequency:
10GHz ~ 15GHz
P1dB:
15dBm
Gain:
30dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
250mA
Test Frequency:
10GHz ~ 15GHz