L3 Narda-MITEQ AMFW-5S-10701275-100
Part No.:
AMFW-5S-10701275-100
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAMFW-5S-10701275-100.pdf
Description:
IC AMP SATCOM 10.7-12.75GHZ MOD
Comments
AMFW-5S-10701275-100 Specifications
Frequency:
10.7GHz ~ 12.75GHz
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
130mA
Test Frequency:
10.7GHz ~ 12.75GHz