L3 Narda-MITEQ AMFW-5S-10701275-70-F-O-P1
Part No.:
AMFW-5S-10701275-70-F-O-P1
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAMFW-5S-10701275-70-F-O-P1.pdf
Description:
IC AMP SATCOM 10.7-12.75GHZ MOD
Comments
AMFW-5S-10701275-70-F-O-P1 Specifications
Frequency:
10.7GHz ~ 12.75GHz
P1dB:
15dBm
Gain:
40dB
Voltage - Supply:
220VAC
Current - Supply:
205mA
Test Frequency:
10.7GHz ~ 12.75GHz