L3 Narda-MITEQ AMFW-5S-10951220-80
Part No.:
AMFW-5S-10951220-80
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAMFW-5S-10951220-80.pdf
Description:
IC AMP SATCOM 10.95-12.2GHZ MOD
Comments
AMFW-5S-10951220-80 Specifications
Frequency:
10.95GHz ~ 12.2GHz
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
130mA
Test Frequency:
10.95GHz ~ 12.2GHz