L3 Narda-MITEQ AMFW-6S-02200230-40-F-O
Part No.:
AMFW-6S-02200230-40-F-O
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAMFW-6S-02200230-40-F-O.pdf
Description:
IC AMP SATCOM 2.2GHZ-2.3GHZ MOD
Comments
AMFW-6S-02200230-40-F-O Specifications
Series:
AMFW
Frequency:
2.2GHz ~ 2.3GHz
P1dB:
10dBm
Gain:
50dB
Noise Figure:
RF Type:
SatCom
Voltage - Supply:
220VAC
Current - Supply:
275mA
Test Frequency:
2.2GHz ~ 2.3GHz