L3 Narda-MITEQ AMFW-6S-07250775-45-P2
Part No.:
AMFW-6S-07250775-45-P2
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAMFW-6S-07250775-45-P2.pdf
Description:
IC AMP SATCOM 7.25-7.75GHZ MOD
Comments
AMFW-6S-07250775-45-P2 Specifications
Frequency:
7.25GHz ~ 7.75GHz
P1dB:
20dBm
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
275mA
Test Frequency:
7.25GHz ~ 7.75GHz