L3 Narda-MITEQ AMFW-6S-10701275-65-P2
Part No.:
AMFW-6S-10701275-65-P2
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAMFW-6S-10701275-65-P2.pdf
Description:
IC AMP SATCOM 10.7-12.75GHZ MOD
Comments
AMFW-6S-10701275-65-P2 Specifications
Frequency:
10.7GHz ~ 12.75GHz
P1dB:
20dBm
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
310mA
Test Frequency:
10.7GHz ~ 12.75GHz