L3 Narda-MITEQ AMFW-6S-12201275-70
Part No.:
AMFW-6S-12201275-70
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAMFW-6S-12201275-70.pdf
Description:
IC AMP SATCOM 12.2-12.75GHZ MOD
Comments
AMFW-6S-12201275-70 Specifications
Frequency:
12.2GHz ~ 12.75GHz
P1dB:
10dBm
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
160mA
Test Frequency:
12.2GHz ~ 12.75GHz