L3 Narda-MITEQ AMFW-7S-07250775-45-P2-TC-F
Part No.:
AMFW-7S-07250775-45-P2-TC-F
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAMFW-7S-07250775-45-P2-TC-F.pdf
Description:
IC AMP SATCOM 7.25-7.75GHZ MOD
Comments
AMFW-7S-07250775-45-P2-TC-F Specifications
Frequency:
7.25GHz ~ 7.75GHz
P1dB:
20dBm
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
300mA
Test Frequency:
7.25GHz ~ 7.75GHz