L3 Narda-MITEQ AMFW-7S-10951275-70-TC
Part No.:
AMFW-7S-10951275-70-TC
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAMFW-7S-10951275-70-TC.pdf
Description:
IC AMP SATCOM 10.95-12.75GHZ MOD
Comments
AMFW-7S-10951275-70-TC Specifications
Frequency:
10.95GHz ~ 12.75GHz
P1dB:
10dBm
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
190mA
Test Frequency:
10.95GHz ~ 12.75GHz