L3 Narda-MITEQ AMFW-7S-11701275-100
Part No.:
AMFW-7S-11701275-100
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAMFW-7S-11701275-100.pdf
Description:
IC AMP SATCOM 11.7-12.75GHZ MOD
Comments
AMFW-7S-11701275-100 Specifications
Frequency:
11.7GHz ~ 12.75GHz
P1dB:
10dBm
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
190mA
Test Frequency:
11.7GHz ~ 12.75GHz