MATRIX TECHNOLOGY INC. APS-4000C-110V Input
Part No.:
APS-4000C-110V Input
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAPS-4000C-110V Input.pdf
Description:
1200VA 45Hz-250Hz, 110VAC Input
Comments
APS-4000C-110V Input Specifications
Series:
APS-4000
Voltage - Supply:
110VAC
Voltage - Output:
0 ~ 150VAC, 0 ~ 300VAC
Current - Output:
0 ~ 10A
Size / Dimension:
16.929" L x 14.370" W x 5.906" H (430.00mm x 365.00mm x 150.00mm)