MATRIX TECHNOLOGY INC. APS-7105-110V Input
Part No.:
APS-7105-110V Input
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAPS-7105-110V Input.pdf
Description:
500VA, 45Hz-250Hz, 110VAC Input
Shipping
Inventory:144
Comments
APS-7105-110V Input Specifications
Series:
APS-7000
Voltage - Supply:
110VAC
Voltage - Output:
0 ~ 150VAC, 0 ~ 310VAC
Current - Output:
0 ~ 4.2A
Size / Dimension:
20.276" L x 18.898" W x 5.315" H (515.00mm x 480.00mm x 135.00mm)