Abracon LLC AX5DBF1-1152.0000C
Part No.:
AX5DBF1-1152.0000C
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAX5DBF1-1152.0000C.pdf
Description:
OSC XO 1.152GHZ 2.5V LVDS
Comments
AX5DBF1-1152.0000C Specifications
Frequency:
1.152 GHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
80mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.059" (1.50mm)