Abracon LLC AX5PAF1-187.5000C
Part No.:
AX5PAF1-187.5000C
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAX5PAF1-187.5000C.pdf
Description:
OSC XO 187.5MHZ 3.3V LVPECL
Comments
AX5PAF1-187.5000C Specifications
Frequency:
187.5 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
110mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.059" (1.50mm)