Abracon LLC AX5PAF4-425.0000T
Part No.:
AX5PAF4-425.0000T
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAX5PAF4-425.0000T.pdf
Description:
OSC XO 425MHZ 3.3V LVPECL
Comments
AX5PAF4-425.0000T Specifications
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Frequency:
425 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
110mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.059" (1.50mm)