Abracon LLC AX5PBF1-620.0000C
Part No.:
AX5PBF1-620.0000C
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDAX5PBF1-620.0000C.pdf
Description:
OSC XO 620MHZ 2.5V LVPECL
Comments
AX5PBF1-620.0000C Specifications
Frequency:
620 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±20ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
110mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.059" (1.50mm)