ElectronAix CVSFD-30-300-100-F1GHQ
Part No.:
CVSFD-30-300-100-F1GHQ
Manufacturer:
ElectronAix
Category:
Flat Flex Jumpers, Cables (FFC, FPC)
Package:
Description:
FFC IPEX Cabline-VSF-EQ 30-30P T
Comments
CVSFD-30-300-100-F1GHQ Specifications
Product attributes
Attribute value
Manufacturer:
ElectronAix
Series:
CVSFD
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Contact Termination:
Length:
11.81" (300.00mm)
Number of Positions:
12
Pitch:
0.020" (0.50mm)