Brady Corporation DMC-1.3/3-30
Part No.:
DMC-1.3/3-30
Manufacturer:
Brady Corporation
Category:
Markers
Package:
Description:
DMC-1.3/3-30
Comments
DMC-1.3/3-30 Specifications
Product attributes
Attribute value
Manufacturer:
Brady Corporation
Series:
Durasleeve®
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Wire Marker Carrier, Slip-On
Size:
1.18" W (30.0mm)
Cable Diameter:
0.051" ~ 0.118" (1.30mm ~ 3.00mm)