Brady Corporation DMC-2.5/5-15
Part No.:
DMC-2.5/5-15
Manufacturer:
Brady Corporation
Category:
Markers
Package:
Description:
DMC-2.5/5-15
Comments
DMC-2.5/5-15 Specifications
Product attributes
Attribute value
Manufacturer:
Brady Corporation
Series:
Durasleeve®
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Wire Marker Carrier, Slip-On
Size:
0.59" W (15.0mm)
Cable Diameter:
0.098" ~ 0.197" (2.50mm ~ 5.00mm)