Microchip Technology DSC6011JI2A-012.0000T
Part No.:
DSC6011JI2A-012.0000T
Package:
4-VLGA
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDDSC6011JI2A-012.0000T.pdf
Comments
DSC6011JI2A-012.0000T Specifications
Package/Case:
4-VLGA
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
12 MHz
Voltage - Supply:
1.71V ~ 3.63V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
1.3mA (Typ)
Supplier Device Package:
4-VLGA (2.5x2)
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.035" (0.89mm)