ESL Vision ESL-DMG-320W-HV-OPMA-32-13300
Part No.:
ESL-DMG-320W-HV-OPMA-32-13300
Manufacturer:
ESL Vision
Category:
LED Drivers
Package:
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDESL-DMG-320W-HV-OPMA-32-13300.pdf
Description:
320W, 249-528 VAC,24-32V, 0-10v
Shipping
Inventory:152
Comments
ESL-DMG-320W-HV-OPMA-32-13300 Specifications
Product attributes
Attribute value
Manufacturer:
ESL Vision
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Programmable:
Type:
Constant Current
Topology:
AC DC Converter
Number of Outputs:
1
Voltage - Input (Min):
277VAC
Voltage - Input (Max):
480VAC
Voltage - Output:
14 ~ 32V
Current - Output (Max):
13.3A
Power (Watts):
320 W
Voltage - Isolation:
3.75 kV
Dimming:
Analog
Features:
OTP, OVP, SCP
Ratings:
IP67
Operating Temperature:
-40°C ~ 70°C
Efficiency:
93%
Termination Style:
Wire Leads
Size / Dimension:
9.88" L x 3.54" W x 1.75" H (251.0mm x 89.9mm x 44.5mm)