ElectronAix FACIEA50P150-221153G
Part No.:
FACIEA50P150-221153G
Manufacturer:
ElectronAix
Category:
Flat Flex Jumpers, Cables (FFC, FPC)
Package:
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDFACIEA50P150-221153G.pdf
Description:
FFC CABLE IRISO IMSA-11501S OR I
Comments
FACIEA50P150-221153G Specifications
Product attributes
Attribute value
Manufacturer:
ElectronAix
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Contact Termination:
Length:
5.91" (150.00mm)
Number of Positions:
50
Pitch:
0.020" (0.50mm)