Diodes Incorporated FK2500054
Part No.:
FK2500054
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDFK2500054.pdf
Description:
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS
Comments
FK2500054 Specifications
Frequency:
25 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Operating Temperature:
-20°C ~ 100°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.045" (1.15mm)