Diodes Incorporated FK2500086
Part No.:
FK2500086
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDFK2500086.pdf
Description:
XTAL OSC XO 25.000625MHZ CMOS
Comments
FK2500086 Specifications
Frequency:
25.000625 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.045" (1.15mm)