L3 Narda-MITEQ JS2-00900120-10-10P
Part No.:
JS2-00900120-10-10P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDJS2-00900120-10-10P.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 900MHZ-1.2GHZ MOD
Comments
JS2-00900120-10-10P Specifications
Frequency:
900MHz ~ 1.2GHz
Noise Figure:
1dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
195mA
Test Frequency:
900MHz ~ 1.2GHz