L3 Narda-MITEQ JS3-09501050-12-10P
Part No.:
JS3-09501050-12-10P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDJS3-09501050-12-10P.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 9.5GHZ-10.5GHZ MOD
Comments
JS3-09501050-12-10P Specifications
Frequency:
9.5GHz ~ 10.5GHz
P1dB:
10dBm
Gain:
30dB
Noise Figure:
1.2dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
175mA
Test Frequency:
9.5GHz ~ 10.5GHz