L3 Narda-MITEQ JS3-10201080-13-10P
Part No.:
JS3-10201080-13-10P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDJS3-10201080-13-10P.pdf
Description:
IC AMP GPS 10.2GHZ-10.8GHZ MOD
Comments
JS3-10201080-13-10P Specifications
Frequency:
10.2GHz ~ 10.8GHz
P1dB:
10dBm
Gain:
30dB
Noise Figure:
1.3dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
175mA
Test Frequency:
10.2GHz ~ 10.8GHz