L3 Narda-MITEQ JS3-19202020-20-8P
Part No.:
JS3-19202020-20-8P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDJS3-19202020-20-8P.pdf
Description:
IC AMP GPS 19.2GHZ-20.2GHZ MOD
Comments
JS3-19202020-20-8P Specifications
Frequency:
19.2GHz ~ 20.2GHz
P1dB:
8dBm
Gain:
27dB
Noise Figure:
2dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
195mA
Test Frequency:
19.2GHz ~ 20.2GHz