L3 Narda-MITEQ JS4-00101500-31-10P
Part No.:
JS4-00101500-31-10P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDJS4-00101500-31-10P.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 100MHZ-15GHZ MOD
Comments
JS4-00101500-31-10P Specifications
Frequency:
100MHz ~ 15GHz
P1dB:
10dBm
Gain:
31dB
Noise Figure:
3.1dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
195mA
Test Frequency:
100MHz ~ 15GHz