L3 Narda-MITEQ JS4-01001000-23-10P
Part No.:
JS4-01001000-23-10P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDJS4-01001000-23-10P.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 1GHZ-10GHZ MODULE
Comments
JS4-01001000-23-10P Specifications
Frequency:
1GHz ~ 10GHz
P1dB:
10dBm
Gain:
31dB
Noise Figure:
2.3dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
195mA
Test Frequency:
1GHz ~ 10GHz