L3 Narda-MITEQ JS4-08001200-14-10P
Part No.:
JS4-08001200-14-10P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDJS4-08001200-14-10P.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 8GHZ-12GHZ MODULE
Comments
JS4-08001200-14-10P Specifications
Frequency:
8GHz ~ 12GHz
Gain:
35dB
Noise Figure:
1.4dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
200mA
Test Frequency:
8GHz ~ 12GHz