L3 Narda-MITEQ JS4-18002600-26-10P
Part No.:
JS4-18002600-26-10P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDJS4-18002600-26-10P.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 18GHZ-26GHZ MODULE
Comments
JS4-18002600-26-10P Specifications
Frequency:
18GHz ~ 26GHz
P1dB:
10dBm
Gain:
35dB
Noise Figure:
2.6dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
195mA
Test Frequency:
18GHz ~ 26GHz