L3 Narda-MITEQ JS4-22002650-23-8P
Part No.:
JS4-22002650-23-8P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDJS4-22002650-23-8P.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 22GHZ-26.5GHZ MOD
Comments
JS4-22002650-23-8P Specifications
Frequency:
22GHz ~ 26.5GHz
P1dB:
8dBm
Gain:
36dB
Noise Figure:
2.3dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
200mA
Test Frequency:
22GHz ~ 26.5GHz