L3 Narda-MITEQ JS4-26003300-26-8P
Part No.:
JS4-26003300-26-8P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDJS4-26003300-26-8P.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 26GHZ-33GHZ MODULE
Comments
JS4-26003300-26-8P Specifications
Frequency:
26GHz ~ 33GHz
P1dB:
8dBm
Gain:
27dB
Noise Figure:
2.6dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
200mA
Test Frequency:
26GHz ~ 33GHz