L3 Narda-MITEQ JS4-26004000-40-10P
Part No.:
JS4-26004000-40-10P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDJS4-26004000-40-10P.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 26GHZ-40GHZ MODULE
Comments
JS4-26004000-40-10P Specifications
Frequency:
26GHz ~ 40GHz
P1dB:
10dBm
Gain:
23dB
Noise Figure:
4dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
200mA
Test Frequency:
26GHz ~ 40GHz