L3 Narda-MITEQ JS44-18004000-35-8P
Part No.:
JS44-18004000-35-8P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDJS44-18004000-35-8P.pdf
Comments
JS44-18004000-35-8P Specifications
Frequency:
18GHz ~ 40GHz
Noise Figure:
3.5dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
400mA
Test Frequency:
18GHz ~ 40GHz