L3 Narda-MITEQ JSMF3-02K150-50-10P
Part No.:
JSMF3-02K150-50-10P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDJSMF3-02K150-50-10P.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 3GHZ-15GHZ MODULE
Comments
JSMF3-02K150-50-10P Specifications
Frequency:
3GHz ~ 15GHz
Gain:
23dB
Noise Figure:
5dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
200mA
Test Frequency:
3GHz ~ 15GHz