L3 Narda-MITEQ JSMF3-02K180-30-10P-M
Part No.:
JSMF3-02K180-30-10P-M
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDJSMF3-02K180-30-10P-M.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 3KHZ-18GHZ MODULE
Comments
JSMF3-02K180-30-10P-M Specifications
Frequency:
3kHz ~ 18GHz
Gain:
25dB
Noise Figure:
3dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
180mA
Test Frequency:
3GHz ~ 18GHz