L3 Narda-MITEQ JSW42-10002600-23-10P
Part No.:
JSW42-10002600-23-10P
Manufacturer:
L3 Narda-MITEQ
Category:
RF Amplifiers
Package:
Module
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDJSW42-10002600-23-10P.pdf
Description:
IC RF AMP GPS 10GHZ-26GHZ MODULE
Comments
JSW42-10002600-23-10P Specifications
Product attributes
Attribute value
Manufacturer:
L3 Narda-MITEQ
Series:
JSW
Package/Case:
Module
Packaging:
Box
Product Status:
Active
Frequency:
10GHz ~ 26GHz
P1dB:
10dBm
Gain:
54dB
Noise Figure:
2.3dB
RF Type:
General Purpose
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
350mA
Test Frequency:
10GHz ~ 26GHz