CEC Xtal K-F-25.000M-12-1020-2085-30
Part No.:
K-F-25.000M-12-1020-2085-30
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDK-F-25.000M-12-1020-2085-30.pdf
Description:
XTAL 25M 12PF 10PPM 30 -20~85 SM
Comments
K-F-25.000M-12-1020-2085-30 Specifications
Frequency Stability:
±20ppm
Frequency Tolerance:
±10ppm
Load Capacitance:
12pF
Operating Temperature:
-20°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)