CEC Xtal K-F-25.000M-20-3030-4085-40
Part No.:
K-F-25.000M-20-3030-4085-40
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDK-F-25.000M-20-3030-4085-40.pdf
Description:
XTAL 25M 20PF 30PPM 40 -40~85 SM
Comments
K-F-25.000M-20-3030-4085-40 Specifications
Frequency Stability:
±30ppm
Frequency Tolerance:
±30ppm
Load Capacitance:
20pF
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)