wi2wi/Precision Devices L422525XFBB15XX
Part No.:
L422525XFBB15XX
Manufacturer:
wi2wi/Precision Devices
Category:
Crystals
Package:
HC-49/U
Description:
22.5250Mhz Lp-9000 15pf Load
Comments
L422525XFBB15XX Specifications
Product attributes
Attribute value
Manufacturer:
wi2wi/Precision Devices
Series:
L4
Package/Case:
HC-49/U
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Type:
MHz Crystal
Frequency:
22.525 MHz
Frequency Stability:
±25ppm
Frequency Tolerance:
±25ppm
Load Capacitance:
15pF
ESR (Equivalent Series Resistance):
30 Ohms
Operating Mode:
Fundamental
Operating Temperature:
-20°C ~ 70°C
Ratings:
Mounting Type:
Through Hole
Supplier Device Package:
Size / Dimension:
0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm)
Height - Seated (Max):
0.133" (3.38mm)