L3 Narda-MITEQ LNA-20-00101800-35-15P
Part No.:
LNA-20-00101800-35-15P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDLNA-20-00101800-35-15P.pdf
Description:
IC RF AMP VSAT 100MHZ-18GHZ MOD
Comments
LNA-20-00101800-35-15P Specifications
Frequency:
100MHz ~ 18GHz
P1dB:
15dBm
Noise Figure:
3.5dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
300mA
Test Frequency:
100MHz ~ 18GHz