L3 Narda-MITEQ LNA-20-01000200-10-15P
Part No.:
LNA-20-01000200-10-15P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDLNA-20-01000200-10-15P.pdf
Description:
IC RF AMP VSAT 1GHZ-2GHZ MODULE
Comments
LNA-20-01000200-10-15P Specifications
Frequency:
1GHz ~ 2GHz
P1dB:
15dBm
Noise Figure:
1dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
225mA
Test Frequency:
1GHz ~ 2GHz