L3 Narda-MITEQ LNA-20-02000600-15-15P
Part No.:
LNA-20-02000600-15-15P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDLNA-20-02000600-15-15P.pdf
Description:
IC RF AMP VSAT 2GHZ-6GHZ MODULE
Comments
LNA-20-02000600-15-15P Specifications
Frequency:
2GHz ~ 6GHz
P1dB:
15dBm
Noise Figure:
1.5dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
250mA
Test Frequency:
2GHz ~ 6GHz