L3 Narda-MITEQ LNA-20-02001800-25-10P
Part No.:
LNA-20-02001800-25-10P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDLNA-20-02001800-25-10P.pdf
Description:
IC RF AMP VSAT 2GHZ-18GHZ MODULE
Comments
LNA-20-02001800-25-10P Specifications
Frequency:
2GHz ~ 18GHz
P1dB:
10dBm
Noise Figure:
2.5dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
200mA
Test Frequency:
2GHz ~ 18GHz