L3 Narda-MITEQ LNA-20-02002000-27-10P
Part No.:
LNA-20-02002000-27-10P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDLNA-20-02002000-27-10P.pdf
Description:
IC RF AMP VSAT 2GHZ-20GHZ MODULE
Comments
LNA-20-02002000-27-10P Specifications
Frequency:
2GHz ~ 20GHz
P1dB:
10dBm
Noise Figure:
2.7dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
200mA
Test Frequency:
2GHz ~ 20GHz