L3 Narda-MITEQ LNA-20-02002600-37-15P
Part No.:
LNA-20-02002600-37-15P
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDLNA-20-02002600-37-15P.pdf
Description:
IC RF AMP VSAT 2GHZ-26GHZ MODULE
Comments
LNA-20-02002600-37-15P Specifications
Frequency:
2GHz ~ 26GHz
P1dB:
15dBm
Noise Figure:
3.7dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
400mA
Test Frequency:
2GHz ~ 26GHz