L3 Narda-MITEQ LNA-20-18002650-55-25P
Part No.:
LNA-20-18002650-55-25P
Package:
Module
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDLNA-20-18002650-55-25P.pdf
Description:
IC RF AMP VSAT 18GHZ-26.5GHZ MOD
Comments
LNA-20-18002650-55-25P Specifications
Package/Case:
Module
Frequency:
18GHz ~ 26.5GHz
P1dB:
25dBm
Noise Figure:
5.5dB
Voltage - Supply:
15V
Current - Supply:
550mA
Test Frequency:
18GHz ~ 26.5GHz